При посіві зернових посівними комплексами СЗ 3.6 і 5.4 на результат посівної кампанії
істотно впливає людський фактор. Збільште свій урожай разом
із нашими системами контролю висіву, розробленими спеціально для механічних сівалок!

Датчик контролю висіву

Просіви виключені!

Датчик висіву, встановлений на кожному сошнику, забезпечує контроль прольоту насіння. У разі відсутності висіву або при виявленні висіву нижче встановленої норми, датчик подає сигнал на панель оператора.

Датчик має ряд переваг:

  • надійна система кріплення, датчик висіву надійно кріпиться всередині сошника за допомогою спеціального металевого кронштейна і не перешкоджає прольоту насіння.

  • автоматичне калібрування, при запиленості оптичного каналу сенсор автоматично збільшує світловий потік і датчик продовжує працювати в запиленому середовищі.

  • просте підключення і монтаж, необхідно всього лише послідовно з'єднати датчики в єдиний ланцюг.

Усе необхідне на одному екрані!

На моніторі відображається весь процес висіву, швидкість посівного комплексу та наявність зерна у бункері. Досить виставити норму висіву і панель оператора сповістить водія звуковим сигналом при виникненні аварії.

ППанель оператора дозволить вам:

  • контролювати висів, в режимі реального часу на екрані приладу фіксується поточний рівень висіву по кожному сошнику, а при відсутності висіву панель оператора сповістить водія звуковим сигналом і текстовим повідомленням про те, на якому саме сошнику виникла проблема.

  • вести облік засіяної площі, панель оператора накопичує статистику засіяної площі по декількох полях, а також зберігає в собі інформацію про всі аварійні ситуації, що виникли при посіві.

  • контролювати швидкість і наявність зерна у бункері, на екрані відображається швидкість посівного комплексу, а також наявність зерна у бункерах; коли рівень зерна буде нижче 30%, панель оператора сповістить про це водія звуковим сигналом і текстовим повідомленням.

Наша система контролю висіву допоможе вам:

Для точного розрахунку вартості системи звертайтеся до відділу продажу.