Довіртеся професіоналам та кваліфікованим фахівцям!

Створенням, виробництвом та впровадженням промислової електроніки науково-виробнича фірма «МОНАДА» займається з 1992 року.

За ці роки девізом нашої роботи стало:

- висока якість виробів;

- швидкість розробки та впровадження;

- використання нових досягнень і технологій в області електроніки.

Діяльність нашої фірми включає в себе розробку та виробництво:

- систем і приладів контролю параметрів для сільськогосподарської техніки (зерно-, кукурудзо-, і кормозбиральних комбайнів);

- систем контролю висіву під вітчизняні та імпортні посівні комплекси;

- систем управління мережами зовнішнього освітлення;

- систем оперативного контролю якості мережі кабельного телебачення.

Автоматизованих систем управління:

- технологічними процесами;

- транспортно-складським обладнанням (кранами-штабелерами, конвеєрами, візками);

- системами обліку енергоресурсів (тепла, води, електроенергії);

- пристроями програмного управління верстатами;

- системами та приладами охоронної сигналізації;

- міні-АТС;

- приладами та системами промелектроніки «під замовлення».

- нестандартним обладнанням на базі програмованих контролерів,

а також ми займаємося розробкою програмного забезпечення.НВФ «МОНАДА» неодноразово отримувала нагороди, дипломи та сертифікати якості продукції. На нашому рахунку десятки нагород і патентів.
Вища проба

Розроблені, запатентовані і серійно випускаються НВФ «МОНАДА» бортові комп'ютери серії «Сатурн», «Вулкан», «Альтаїр», КПК для сільськогосподарської техніки автоматично відслідковують показники її роботи, аналізують їх та видають інформацію про «стан здоров'я» механізму або «ставлять діагноз» у разі виникнення аварійних ситуацій.

Такі електронні системи постачаються виробникам сільгосптехніки України та Білорусі.

Фахівці НВФ «МОНАДА» розробляють і виготовляють на сучасній елементній базі автоматизовані системи управління технологічними процесами, транспортно-складським обладнанням (кранами - штабелерами, конвеєрами, візками), пристрої програмного управління верстатами (в тому числі деревообробними), системи обліку енергоресурсів (тепла, води , пари). Уся промислова електроніка, що випускається підприємством, супроводжується гарантійним та післягарантійним сервісом.

Засоби промислової електроніки НВФ «МОНАДА» абсолютно конкурентоспроможні завдяки своїй гарантовано високій якості, застосуванню сучасного обладнання та новітніх технологій в їх розробці та виробництві; використанню мікропроцесорної техніки, мікроконтролерів сімейства ARM-7, AVR, MSP430, PIC і налагодженим зв'язками з їх постачальниками. І, звичайно ж, завдяки високому професіоналізму співробітників.


Обирайте якість!
Ми використовуємо лише якісні комплектуючі для своїх рішень та серійної продукції.

ARM
TI
NXP
AD
ST
Microchip
Tyco
Atmel
MAX

Ми не стоїмо на місці!
Наші досягнення це підтверджують.

 
 

2004 рік

Вища проба

Лауреат українського загальнонаціонального конкурсу "ВИЩА ПРОБА" за лідерство в освоєнні інформаційних технологій і за високу якість продукції.

 

Патент на систему контролю висіву

Виданий патент на систему контролю висіву насіння, яка відноситься до сільськогосподарського машинобудування, зокрема, до обладнання сівалок, і призначена для контролю висіву насіння в польових умовах.

2009 рік

 

2011 рік

Патент на контроль якості кабельного телебачення

Виданий патент на спосіб оперативного контролю якості мережі кабельного телебачення в реальному масштабі часу.

 

Патент на спосіб контролю кабельної продукції

Виданий патент на спосіб контролю кабельної продукції, який включає встановлення спеціалізованого програмного забезпечення на ПК, створення апаратної та програмної бази для контролю кабельної продукції, автоматичний контроль конкретної кабельної продукції, виведення на екран ПК результатів контролю.

2012 рік

 

2013 рік

Експортер року

Нагороджено сертифікатом за десяте місце рейтингу серед експортерів України за сумою показників зовнішньоторговельної діяльності.